K Vánocům vám nadělíme školení zdarma

Ježíšek už netrpělivě přešlapuje před vašimi dveřmi a od DF týmu vám přináší pár milých dárků. Jakých? Školení zdarma a to hned dvakrát!

Vědomosti a vzdělání jsou přeci jen dary velice cenné, proto pevně věříme, že vám pod vánočním DF stromkem udělají náležitou radost.

Asi jste byli opravdu hodní… Na jaká školení se můžete těšit?

Jak na firemní Facebook

Během pár hodin vám ukážeme, jak si založit facebookový profil pro vaši firmu a především pak, jak se o ni následně starat. Naučíme vás, jaký tón komunikace s fanoušky zvolit, jak reagovat na pozitivní i negativní komentáře, jak si nastavit automatické odpovědi na zprávy, kdy je vhodné publikovat příspěvky i jak si založit první reklamní kampaň.

Kdy a kde: 13.12.2017 • 8:00 – 11:30
v Pardubicích (upřesníme)

Začínáme s PPC

PPC kampaně v reklamních systémech Sklik a Adwords vám umožní inzerovat ve vyhledávačích jako je Seznam a Google a dokonce i napříč celým internetem. Jedná se o účinný marketingový nástroj, jehož funkčnost vám srozumitelně vysvětlíme a ukážeme základní předpoklady pro úspěšnou inzerci.

Kdy a kde: 13.12.2017 • 12:30 – 16:00
v Pardubicích (upřesníme)

Na vybrané školení se stačí jen přihlásit. Nemusíte být naším klientem, dárky nadělujeme všem. Jen kapacitu nemáme bohužel neomezenou, proto s přihlášením dlouho neotálejte.

Vyzvedněte si svůj vánoční dárek od DF hned. Napište nám,
o které školení máte zájem.