15.10.2017

Profesionální školení on-line marketingu

Chcete se pustit do rozbouřených vod marketingu na vlastní pěst a vyvarovat se metodě pokus-omyl? Nebo už základní znalosti máte a zajímají vás aktuální trendy a novinky v optimalizaci stránek pro vyhledávače (SEO), PPC reklamě, na sociálních sítích a v dalších oblastech on-line marketingu?

Nabízíme vám školení následujících oblastí

Školení SEO

Dozvíte se, jakým způsobem optimalizovat své stránky tak, aby se zalíbily vyhledávačům a umisťovaly se na relevantní fráze ve výsledcích vyhledávání co nejvýše.

Školení je vhodné také pro všechny, kteří připravují nový webový projekt a neví, jaké základní prvky SEO požadovat k zapracování do webových stránek po svých dodavatelích.

Workshop PPC reklamy

Naučíme vás založit si v reklamních systémech Sklik a AdWords opravdu výkonnou on-line reklamu, která bude od samého začátku připravená správně a nastavena pro vysoký efekt s nízkými náklady.

Pokud se sami nechcete pouštět do pracného nastavování a tvoření PPC inzerátů, školení se vám bude hodit alespoň proto, abyste věděli, co požadovat po své reklamní agentuře.

Kurz Google Analytics

Uvažujete o nasazení tohoto měřicího nástroje do svého webového projektu? Nebo se již do Google Analytics po očku díváte a nejste z grafů, tabulek a čísel moudří? Pak vás během několika hodin uvedeme do těch nejdůležitějších přehledů, kterým byste měli věnovat pozornost při vyhodnocování úspěchů webu.

Rádi vám službu představíme tak, abyste se vyznali v různých reportech a přehledech, které vám dodávají vaše on-line marketingové agentury. Jen tak získáte přehled, v čem se můžete zlepšit!

Školení Facebook

Pronikněte do tajů nejúspěšnější a největší sociální sítě na světě. Potřebujete pomoci se založením firemní facebookové stránky? Nebo ji již provozujete a zatím to s počtem fanoušků ani s jejich odezvou není žádné terno? Zaškolíme vás, jak nastavit komunikaci na FB stránce a jak se o ni průběžně starat.

Školení bude pro vás vhodné, pokud se chcete zlepšit v tzv. organické propagaci vaší organizace na sociální síti Facebook. Dáme vám rady, tipy i fígle a pomůžeme vám zlepšit vaši prezentaci ve světě sociálních sítí.

Čím jsou naše školení jedinečná?

Se školením máme více než 10leté zkušenosti. Své teoretické znalosti si navíc ověřujeme přímo v praxi při správě on-line marketingu našich zákazníků. Proto víme, že námi předávané vědomosti opravdu fungují. Přečtěte si, proč objednat školení od nás:

4 důvody, proč školení od nás

  1. Lektoři mají za sebou stovky realizovaných školení, kterými prošly tisíce spokojených osob.
  2. Školení tvoříme individuálně na míru vašim potřebám.
  3. Přijedeme a zaškolíme vás i vaše kolegy přímo ve vaší firmě.
  4. I po školení s vámi budeme konzultovat vaše pokroky a hledat prostor pro zlepšení.

Další témata, která pro vás máme připravená

Školení e-mail marketingu
aneb jak psát úspěšné newslettery

Kurz copywritingu
aneb psaní úspěšných webových textů

Školení MailChimp
aneb jak nastavit a využít nástroj pro rozesílku newsletterů

Školení Articulate Storyline
aneb jak pracovat s nástrojem pro tvorbu e-learningových kurzů

Máte zájem o naše školení? Chcete zjistit podrobnosti? Napište nám.