15.10.2017

Tvorba webů a zadání

Plánujete modernizovat svůj web nebo e-shop? Chystáte se vypsat výběrové řízení na dodávku nového webového řešení? Jsme tu od toho, abychom pro vás připravili zadání tvorby webového projektu a následně dohlédli, že se vše spustí bez chybičky a prodlev. Zároveň máme zkušenosti a kapacity také i na to, abychom plánovaný projekt sami vyrobili.

S čím vám při tvorbě webu nebo e-shopu pomůžeme?

Zjistíme cílové skupiny

Při návrhu internetového projektu se nejprve snažíme pochopit vaše zákazníky. Provedeme s vámi důležité řízené rozhovory, zeptáme se vašich zaměstnanců, zajedeme za vámi na veletrh, abychom dokonale poznali zákazníky oboru, ve kterém podnikáte. Zeptáme se jich, jak vás vnímají, co jim schází, čím jste pro ně jediněční a stejný průzkum uděláme také na prodejněProvedeme definici cílových skupin a získáme tak podklad pro následnou tvorbu zadání webového projektu.

Nakreslíme drátěné modely

Spolu se specialisty UX vymyslíme a nakreslíme drátěné modely (wireframy) vašeho budoucího webového řešení. Zohledníme cílové skupiny, pohlídáme použitelnost i přívětivost a zapracujeme zobrazování na mobilních zařízení (responzivní verzi). Drátěné modely vám představíme, upravíme dle vašich připomínek a finální verzi předáme potenciálnímu dodavateli vašeho nového webu nebo e-shopu.

Napíšeme zadání projektu

Pro výběrové řízení na dodávku webového projektu připravíme detailně zpracované zadání. Potenciálním dodavatelům tak neodešlete obecnou poptávku, ale perfektně a detailně popsané zadání, jak má budoucí projekt vypadat, jaké má mít funkce a vychytávky. Několikastránkový dokument obsahuje také definici požadavků na technologii a (pasivní) SEO, popisuje fungování administrace i samotného webového projektu. Díky tomu vám oslovený dodavatel dokáže stanovit poměrně přesně cenu poptávaného řešení. Vyhnete se zvyšování ceny díla v budoucnu z důvodu nejasného nebo nekompletního zadání.

Zastřešíme komunikaci s dodavatelem

S tvorbou webových projektů máme mnohaleté zkušenosti. Proto víme, na čem se může výroba internetového řešení zaseknout. Takovým situacím při komunikaci s dodavatelem předcházíme a zajišťujeme hladký průběh výroby webového řešení. Vy pouze schvalujete zásadní kroky, my se staráme o dennodenní rutinu a po malých kouscích skládáme mozaiku celého projektu. Přečtěte si, jak jsme splnili náročné požadavky společnosti Miele a spustili pro elektrovlasek.cz jako jedni z prvních dvou v ČR autorizovaný e-shop Miele.

Zajistíme výrobu projektu

Máme zkušenosti a kapacity mimo jiné na to, abychom plánovaný projekt sami vyrobili, pokud si nevyberete vhodného dodavatele webového projektu. Spolupracujeme s osvědčenými programátory, grafiky, kodéry i specialisty v oboru UX a dokážeme sladit celý tým tak, aby podal 100% výkon. Web nebo e-shop také připravíme z pohledu SEO, aby byl přívětivý pro vyhledávače a přípravíme pro něj čtivé texty, které zaujmou budoucí návštěvníky (děláme přeci on-line marketing).

Projekt budeme opečovávat

Spuštěním webového projektu nic nekončí, ba naopak – vše začíná.  O web nebo e-shop je nutné začít pravidelně a profesionálně pečovat.  Web budeme aktualizovat, průběžně navrhneme vylepšení, nasadíme analytické nástroje a budeme zkoumat chování návštěvníků např. pomocí služby Hotjar. Zajistíme také zviditelnění ve vyhledávačích a spustíme účinné reklamy ve vyhledávání, obsahu i na sociálních sítích. Podívejte se, jaké on-line marketingové aktivity pro vás můžeme realizovat.

Máte zájem o tvorbu webu nebo zadání? Napište nám.