15.10.2017

Založení a správa on-line marketingu

Bojujete s firemním on-line marketingem? Nemáte na jeho správu čas nebo si jen uvědomujete, že profíci by jej mohli posunout zase o kousek dál? Potřebujete zlepšit výkon e-shopu nebo zvýšit počet poptávek z webu? Trápí vás snad slabé povědomí o vaší značce? S tím si hravě poradíme a navíc se vám od nás dostane naprosto jedinečného přístupu. Budete u většiny procesů a prací. Uvidíte kam se aktuální projekt posouvá a vše projde vaší kontrolou. Jak? Budeme u vás! Přesněji… Budeme u vás ve firmě. Představujeme vám vaše nové interně externí marketingové oddělení plné zkušených marketérů a vynikajících obchodníků, které vám pomůže vystoupat v prostředí internetu na vysoké pohoří marketigové.

Oblasti on-line marketingu a náš #jedinečnýpřístup

Vstupní analýza klíčových slov a SEO

Na začátku naší spolupráce se snažíme pochopit váš byznys. V čem vynikáte, jak si stojíte na trhu a s čím vám můžeme pomoci. Častokrát provádíme řízené rozhovory a průzkum trhu. Zabýváme se také definicí cílových skupin a tvorbou person. Na tuto fázi poté navazujeme tvorbou podrobné analýzy klíčových slov. Ta nám prozradí důležité údaje pro nastavení SEO prvků ve vašem webovém projektu, odhalí případné skryté příležitosti a poslouží také perfektně jako podklad pro založení a správu PPC reklam.

V případě zájmu nás neváhejte nezávazně kontaktovat přečtěte si také články na našem blogu, abyste si udělali představu, jak tvoříme analýzu klíčových slov a nastavujeme SEO.

Založení a správa PPC reklamy

PPC reklamu v systémech Sklik a AdWords využíváme k tomu, abychom na váš web přivedli relevantní návštěvníky nebo zvýšili povědomí o vaší značce. Vycházíme z našich dlouholetých zkušeností a externě spolupracujeme s dalšími specialisty na PPC. Tak vám můžeme garantovat, že se o vaše “pépécéčka” postaráme od začátku až do konce a věnujeme jim náležitou péči. Nebojíme se vyptávat a osobně s vámi konzultovat texty inzerátů. Pracujeme přeci u vás, takže nám jde práce rychle od ruky. Schvalování tak probíhá rychleji a vy můžete být vidět na internetu ještě ten samý den naší schůzky.

Potřebujete pomoct se založením nebo správou PPC reklam? Zjistěte více ».

Tvorba a psaní úspěšných textů – copywriting

Chybí vašemu webu nebo e-shopu originální texty? Nebo jen přesvědčivost, aby se návštěvníci stali skutečnými zákazníky? Jsme tu od toho, abychom pro vás zpracovali texty, které využijete nejen v on-line světě, ale i v letácích, reklamách nebo katalozích. Pomůžeme vám i se vzhledem vstupních stránek, doplníme je o vhodný obsah, stránky zpřehledníme a zatraktivníme.

Proč potřebujete nové texty? Protože obsah je král! Kvalitně zpracované texty prodávají a nezáleží na tom, jestli nabízíte pneuservisní stroje nebo třeba vázy. Váš obor se snažíme vždy pochopit a nasát atmosféru vaší firmy. Jen tak dokážeme vystihnout vámi nabízené služby psaným slovem a oslovit tím jak potenciální zákazníky tak vyhledávače. Zjistěte více »

Správa sociálních sítí a Facebook Ads

Založíme vám perfektní a dobře vypadající firemní stránku na Facebooku, vymyslíme pro vás obsahovou strategii a budeme za vás tvořit příspěvky, které opravdu zaujmou a zvýší povědomí o vaší značce na této sociální síti. Zvýšíme návštěvnost vašeho webu nebo e-shopu a přivedeme relevantní návštěvníky.

Využijeme sociální sítě také k placené inzerci (pomocí tzv. Facebook Ads) pro propagaci vaší značky, produktů a služeb. Pomocí přesného zacílení oslovíme ty správné uživatele, budeme se jim připomínat pomocí remarketingu (klasického i dynamického). Sociální sítě máme v malíku a uvědomujeme si jejich velký potenciál. Mluví za nás výsledky, které naše zákazníky leckdy mile překvapí. Zjistěte více »

Čím jsou námi nabízené služby jedinečné?

Výše uvedené služby děláme nejenom jako zkušení marketéři s mnoha lety praxe, ale také jako ostřílení obchodníci, kteří dokážou marketingové věci posouvat dál a využívat příležitosti trhu na maximum. Vše děláme rychle a efektivně, protože jsme většinu času u vás. Nečekají vás žádné dlouhé telefonáty a e-mailové korespondence, po vašem osobním odsouhlasení vše nastavujeme a ihned spouštíme.

5 důvodů, proč on-line marketing od nás
  1. Pravidelně za vámi jezdíme a připravené věci posouváme rychle dopředu.
  2. Kombinujeme zkušenosti marketérů s praxí obchodníků a využíváme synergii obou oblastí.
  3. Uvědomujeme si, jak důležité je přesné a osobní předávání informací, proto za vámi jezdíme také v týmu specialistů, kteří na vašem projektu právě pracují.
  4. Svou práci vám pravidelně reportujeme a na konci měsíce posíláme ještě souhrnný přehled výsledků a odvedené práce. Vše přehledně zpracované, sepsané do detailu a přitom čtivě.
  5. Nasloucháme vám, nebojíme se zpětné vazby a jsme otevření vašim názorům a nápadům.

Další nabízené oblasti a nástroje, které využíváme při správě on-line marketingu

Služba Mergado
Pomůžeme vám založit, nastavit a zvítězit ve zbožových vyhledávačích pomocí tohoto chytrého nástroje.

 

MailChimp
Založíme, nastavíme a společně s vámi odešleme vaši první newsletterou kampaň.

Analytika webového projektu
Prozkoumáme váš web nebo e-shop v Google Analytics, proklepneme jej v Marketing Mineru, nasadíme HotJar.

Máte zájem o naše služby? Chcete zjistit podrobnosti? Napište nám.