16.6.2017

O nás

„Budeme součástí i vaší firmy“

Jsme stabilní tým, který zhodnocuje 13 let obchodních, marketingových a lektorských zkušeností a naším cílem je stát se pevnou součástí ve vaší firmě. Jsme ti, kteří klidně vylezou na střechu, jen aby pochopili, na čem se zakládá vaše podnikání a mohli marketing vaší společnosti skutečně efektivně posouvat k vysněnému cíli.

Opomineme-li to, že jsme u nás každý trochu jiný (někteří z nás pěkní puntičkáři, pobláznění kreativci, ale i občasní suchaři) – máme pár jasně daných společných zásad:

1. Vždy jsme rádi u vás (i kdybychom za vámi měli vyrazit přes půl republiky)

Naše síla a to, v čem se vnímáme jako jedineční je osobní jednání a práce odvedená přímo v kanceláři nebo třeba na prodejně našeho zákazníka. Neřešíme nic zdlouhavě po e‑mailech ani telefonech, bereme to jako nutnou součást komunikace, ale v zásadě boříme mýty, že je osobní kontakt již přežitek.

Neslibujeme to jen tak. S našimi zákazníky si pravidelně domlouváme převážně celodenní jednání a probíráme dopodrobna co mají na srdci a práci okamžitě začínáme zpracovávat. Vše jde rychle a efektivně. Chceme být u našeho zákazníka a nasát atmosféru jaká u něj panuje.

Právem se tak považujeme za „externě-interní“ specialisty a největší odměnou za naše snažení je pro nás pozvánka na akci či poradu, která je určena pro zaměstnance našeho zákazníka.

2. Pro společný úspěch uděláme maximum

Vážíme si toho, čeho jste dosáhli, a jsme tu proto, abychom vám ve vašem růstu aktivně pomáhali. Nemáme rádi vytahování. Proto říkáme na rovinu, že nejsme nejlepší, avšak pro náš společný úspěch uděláme vše, co bude v našich silách. Budeme vám aktivně naslouchat a hodně se ptát. Je to pro náš efektivně pracovní vztah nezbytné. Nelámeme však nic přes koleno. Konverzace přirozeně plynou během naší pravidelné návštěvy u vás.

3. Umíme poděkovat

Jsme slušně vychovaní, proto děkujeme za každou zakázku, uskutečněnou spolupráci, přijatou platbu i předané informace. Nezapomeneme poděkovat ani za doporučení našich kvalitních služeb a na oplátku budeme doporučovat i my vás.

Proč DF tým?

Jezdíme na celodenní jednání a naši práci odvádíme okamžitě přímo u zákazníka

Žádné dlouhé dopisování po e‑mailech – důležité věci řešíme zásadně osobně a vyrážíme „do terénu“ i přesto, že pro nás město našeho zákazníka není vždy zrovna za rohem

Do posledního puntíku se snažíme pochopit zákazníky našeho zákazníka

Hodně se ptáme a nasloucháme

Plnění termínů a dohod máme minimálně na prvním místě

Nejsme nejlepší, ale pro náš společný úspěch děláme maximum

Účastníme se akcí zákazníka

Lidé v našem týmu