Právě jsme spustili nový web!

Právě jsme spustili náš nový web! Kdo jsme a co vám přinášíme?

Jsme DF, tým zkušených specialistů, kteří vám mohou pomoci s vaší internetovou prezentací, PPC kampaněmi (reklamy v AdWord a Sklik), kompletní správou sociálních sítí včetně reklamních kampaní, analýzou klíčových slov a vyhledávacích dotazů, copywritingem a všeobecně marketingem nejen v prostředí internetu. V neposlední řadě vás dokážeme podpořit také v oblasti obchodu.

Náš vlastní DF recept na úspěšnou spolupráci se zákazníky

Zakládáme si na osobním jednání, které není myšleno jen tak, protože se to říká. Za našimi klienty pravidelně jezdíme.

Nebojíme se vylézt ani na střechu, abychom pochopili výhody společnosti našeho zákazníka oproti konkurenci a mohli se tak pustit do práce se vší vervou. Na jednání trávíme klidně celý den v prostředí firmy, pro kterou pracujeme. Nasáváme její atmosféru a velký kus práce jsme schopni zpracovat právě zde. Okamžitě tak můžeme prezentovat výsledky a díky pravidelným jednáním se s našimi klienty velice dobře známe. To nám umožňuje budovat opravdu pevné vztahy a posouvat marketing a obchod zcela inovativně kupředu. Že to funguje potvrzují naši zákazníci již přes rok.

Proč jsme ale spustili web až nyní? To se již brzy dozvíte v našem připravovaném článku.

Prozatím si přečtěte, jak spolupráci s týmem DF hodnotí vlastními slovy současní zákazníci v našich referencích a více o nás a poskytovaných službách v sekci naše služby. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.