Kamil Faist

Stará se o vaši zakázku jako o vlastní a dohlíží na to, aby byla zpracována ve vysoké kvalitě a k vám dorazila včas.

Kamil má ve firmě na starosti řízení produkce jednotlivých projektů našich klientů. Dokáže se vcítit do potřeb klienta a baví ho vymýšlet cesty, jak dosáhnout jeho úspěchu kombinací všech součástí online marketingu. Kromě realizace marketingových strategií má zkušenosti se školením, kterému se aktivně věnoval přes 10 let v jedné z pardubických marketingových firem. Za tu dobu se naučil srozumitelnou formou předat tisícům klientů nabyté zkušenosti a vysvětlit jim leckdy složité termíny z oblasti správy webových projektů a online marketingu. A vždy k jejich velké spokojenosti! I v současné době pořádá pro klienty společnosti DF MARKETING školení a navíc si schopnost zaujmout a srozumitelně předat informace trénuje každý týden na studentech střední školy Delta v Pardubicích.

Má rád dobré jídlo a vaření. Nejvíce si však odpočine při manuální práci, např. výměně oleje nebo brzdových destiček na svém autě.

Motto: Pečlivost a svědomitost – abych se nikdy nemusel stydět za své činy v osobním ani pracovním životě. Odměnou je mi uznání a upřímně míněná pochvala.