Libor Nádvorník

Pohodář, který vyslechne a vyřeší všechny vaše požadavky a mimo jiné také umí skvěle zpívat.

Libor Nádvorník“Sám sebe vnímám jako pojítko mezi vaším současným stavem a dalšími kroky, které povedou k vytyčeným cílům.”

Libor vystudoval obchodní školu a od té doby se tomuto směru již téměř 10 let intenzivně věnuje. Za svoji velkou výhodu považuje rozmanitost zkušeností z více oblastí trhu, včetně samotného zázemí firem, ve kterých působil. Jednorázové, dlouhodobé, strategické služby, rychloobrátkový sortiment, akvizice/retence, marketing, online-marketing, telemarketing, malé a středně velké podniky či nadnárodní korporát – to vše má Libor za sebou a zkušenosti, které zde načerpal, významně obohatily jeho dosavadní kariéru obchodníka. Svoji práci má rád hlavně díky možnosti potkávat zajímavé lidi, navazovat nové vztahy, rozvíjet je a udržovat.

Polovinu života strávil za mikrofonem jako frontman rockové kapely Cate a logicky tak přišla i chvíle, kdy si pořídil dvě motorky.

Motto: Přiznám se, že jsem se nikdy dostatečně neztotožnil pouze s jedním mottem. Snažím se zachytit, pochopit a prožít co nejvíce krásných a moudrých myšlenek. Pokud bych musel jedno mít, tak: “Neměj motto, ale snaž se zachytit, pochopit a prožít co nejvíce krásných a moudrých myšlenek!”