BAZARMS-HK.czLuxusní nábytek za výjimečnou cenu

E-shop bazarms-hk.cz nabízí luxusní nábytek za velmi příjemné ceny. Jeho zástupci se na nás obrátili v době, kdy chtěli pomoct vylepšit e-shop a nastartovat online marketing.

Bazar MS sídlí kousek od nás, v Hradci Králové. MS v názvu firmy skrývá iniciály jména majitele, Michala Starého, a pro nás osobně také zkratku “manželé Staří”. Právě ti se na nás obrátili v době, kdy chtěli pomoct vylepšit e-shop a nastartovat online marketing. Potenciál viděli především ve Facebooku, který jim fungoval už v minulosti. Není divu. Jejich produkt se uživatelům líbí. Prodávají totiž luxusní nábytek za velmi příjemné ceny díky tomu, že jsou jednotlivé kusy lehce a někdy až neviditelně poškozeny. I přesto, že je nabídka zajímavá, nedařila se jim kvalitně propagovat.

Jak majitelé hodnotí svými slovy naši spolupráci?

Se společností DF marketing spolupracujeme teprve krátce, ale i přesto ji můžeme vřele doporučit. Hned na začátku nás mile překvapil osobní, vřelý přístup celého týmu, snaha "navnímat" naši firmu, naše fungování a dle toho navrhli také strategii. Oceňujeme moderní pohled na věc. To, že se snaží vše vidět očima našich potenciálních zákazníků.

Součástí plánu byla i poměrně výrazná změna vzhledu našeho eshopu, což prováděli v noci, aby zásahy co nejméně omezili naše zákazníky. Každá naše připomínka je vyřešena operativně. Jednotlivé body kampaně plní vždy ještě s předstihem. Na osobních setkáních projednáváme další průběh propagace, velice oceňujeme detailní zápisy z každého jednání.

Noční úprava e-shopu bazarms-hk.cz včetně ladění a testování

Každý z týmu DF marketing se snaží vyjít maximálně vstříc našim požadavkům, zároveň však navrhuji moderní, nápaditá řešení.

Velice děkujeme za dosavadní zásahy a věříme, že naše vzájemná spolupráce bude fungovat i nadále.

Tereza Stará

Do bazaru začali jezdit zákazníci i 100 km daleko

Na prvních jednáních od spuštění online marketingových aktivit jsme s manželi Starými probrali nejen radikální zvýšení zájmu o jejich produkty, ale také fakt, že zákazníci k nim začínají jezdit i ze vzdálenějších měst, například z Prahy. Majitelé se v průběhu naší spolupráce dokonce rozhodli pro výstavbu nových a větších skladovacích prostor. Na dalších krocích ze strategie neustále pracujeme a vzájemná spolupráce je radost.

Nadstandardní synergie se projevuje skvělými výsledky

S majiteli BAZARMS-HK.cz se pravidelně scházíme, probíráme další možnosti propagace a reportujeme kampaně. Na začátku spolupráce jsme si stanovili cíle na 12 měsíců. A právě díky (mimo jiné) našim častým jednáním se nám podařilo tyto cíle splnit za poloviční čas

Pro firmu působíme také trochu jako technická podpora. Obrací se na nás s dotazy ohledně e-shopu častěji než na svého poskytovatele e-shopového řešení. Vzájemná důvěra zde funguje na maximum a nadstandardní synergie se projevuje skvělými výsledky.

Přidejte se k našim zákazníkům