Kariéra Hledáme nadšence do marketingu a obchodu

Hledáme člověka, který chce být součástí týmu. A to nejen našeho, ale i našeho klienta. Velkou část naší práce totiž odvádíme přímo u našich zákazníků a považujeme se právem za interně externí kolegy jejich marketingu a obchodu.

Zobrazit pozice

Kariéra Hledáme nadšence do marketingu a obchodu

To nejlepší na práci v DF

Jednáme
na rovinu

Stejně jako s našimi zákazníky i mezi sebou mluvíme na rovinu, upřímně a s pokorou.

Máme různorodou práci

Naši klienti podnikají v nejrůznějších oborech a my se každého z nich snažíme dokonale pochopit. Navíc trávíme nezanedbatelnou část naší práce na cestách a tak se podíváme po celé republice.

Pořádáme akce a teambuildingy

Dříve jsme se scházeli každý pátek na snídani, nyní si spíše zajdeme jednou za čas na burger. Z našich teambuldingových akcí máme vždy skvělé zážitky. Mimo jiné si jednou za kvartál užíváme zábavné kurzy vaření i s našimi zákazníky. 

Pracujeme pečlivě (a tvrdě)

Kdo tento bod nepovažuje za výhodu, o židli u nás by se ucházet neměl. Jsme pečliví, pracujeme vždy s nejlepším vědomím a svědomím. Máme rádi dobře odvedenou práci a umíme ji ocenit.

Sídlíme
v centru

Kanceláře máme v samotném centru krásných Pardubic, přímo na tř. Míru. 

Co děláme jinak

S našimi zákazníky se naprosto sžíváme. Často a pravidelně je navštěvujeme, vymýšlíme s nimi další možné cesty, jak jejich podnikání co nejvíce podpořit, a to nejen na internetu. Přístup - to je to, co nás odlišuje od ostatních. Ve zkratce: 

 • Jezdíme za našimi klienty i na celodenní jednání minimálně jednou měsíčně
 • Z jednání zpracováváme “legendární” zápisy
 • U našich zákazníků působíme jako jejich vlastní marketingové oddělení

Pracuj v DF

Koho hledáme

 • Nadšence do marketingu a obchodu (a také např. programátory aj.)
 • Fajn kolegy, kteří k nám zapadnou
 • Ty, kteří se chtějí něco naučit a případně mohou naučit něco ostatní

Co nabízíme

 • Možnost pracovat na zajímavých projektech
 • Kolegy, kteří jsou vždy ochotní a nápomocní
 • Přátelské a neformální pracovní prostředí
 • Možnost účastnit se pravidelně jednání s klienty a prezentovat své nápady
 • Volnočasové akce - teambuildingy

Nabídka volných pracovních pozic

Senior asistent/ka obchodního týmu: Zkušený/á telefonist/ka

Zajímá tě online marketing, komunikace či prodej a máš bohaté zkušenosti třeba z call centra? Staň se součástí nového atraktivního projektu a spolupracuj s profíky v oboru. Máme pro tebe fajn příležitost rozvíjet své dovednosti a profesně růst ve firmě, která si tě bude považovat.

Brigáda, práce na DPP:
plnění a testování webů

Hledáme brigádníky, kteří nám pomohou s plněním a testováním webů našich klientů. Vše důležité Tě naučíme, po zapracování Tě zapojíme i do dalších činností v online marketingu a vývoji webů. Práce je vhodná pro studenty, matky na mateřské a další.

Starší již obsazené pozice

Junior social media specialist / copywriter

Baví tě sociální sítě a online všeobecně? Rád bys začal pracovat v online marketingu? Umíš hezky psát? Pomůžeme ti na cestě k “mástr lize”. Staň se součástí týmu profesionálů, kteří mají více než 15 let zkušeností s online projekty. 

Grafik/grafička a UX specialista

Staň se součástí týmu profesionálů, kteří mají více než 15 let zkušeností s online projekty. Naše portfolio zákazníků se neustále rozrůstá, proto hledáme dalšího kolegu se sklonem k supermanovství.

Social media specialist - částečný úvazek

Máš zkušenosti se sociálními sítěmi a online marketingem všeobecně? Umíš hezky psát? Dokážeš vytvořit lákavou grafiku a spustit kampaň na Facebooku? Staň se součástí týmu profesionálů, kteří mají více než 15 let zkušeností s online projekty. 

Junior PPC specialist

Baví tě online prostředí? Zajímáš se o práci v marketingu? Víš, jak vypadá PPC reklama na Googlu, Seznamu nebo Facebooku? U nás ti dáme prostor rozvinout své dovednosti. Staň se součástí týmu profesionálů, kteří mají více než 15 let zkušeností s online projekty. 

Asistent/ka obchodního týmu

Zajímá tě online marketing, komunikace či prodej, ale nemáš zatím žádné velké zkušenosti? Staň se součástí nového zajímavého projektu a uč se od profíků v oboru. Máme pro tebe fajn příležitost rozvíjet své dovednosti.

PHP programátor

Do týmu odborníků s více než 15letou zkušeností s online projekty a rozrůstajícím se portfoliem zákazníků a zajímavými projekty i výzvami hledáme kolegu na pozici PHP programátor.

Senior asistent/ka obchodního týmu: Zkušený/á telefonist/ka

Zajímá tě online marketing, komunikace či prodej a máš bohaté zkušenosti třeba z call centra? Staň se součástí nového atraktivního projektu a spolupracuj s profíky v oboru. Máme pro tebe fajn příležitost rozvíjet své dovednosti a profesně růst ve firmě, která si tě bude považovat.

Brigáda: plnění a testování webů

Hledáme brigádníky, studenty SŠ a VŠ, maminky na mateřské, kteří nám pomohou s plněním a testováním webů našich klientů. Vše důležité Tě naučíme, po zapracování Tě zapojíme i do dalších činností v online marketingu. A po škole u nás můžeš začít rovnou pracovat!

Chcete být součástí DF týmu?Domluvte si s námi kávu.