Rychlý web pro malou i velkou firmu

Plánujete nový web? Potřebujete moderní, responzivní webové stránky, které podtrhnou výjimečnost vaší společnosti? Pojďte do toho s námi. Postaráme se o vaši maximální spokojenost a navrhneme vám ultrarychlý web.

Rychlý web pro malou i velkou firmu

Přejděte na DF solutions

Intuitivní
administrace

Web od nás si můžete sami spravovat pomocí přehledného a svižného redakčního systému a kromě barvy webu a loga si na něm změníte vše sami.

Responzivní
design

Dodáme vám webové stránky, které se budou správně a rychle zobrazovat na všech zařízeních (responzivní design), samozřejmostí je u nás také SSL zabezpečení.

Kvalitně
a rychle

Náš tým je schopný standardní řešení zpracovat za jediný týden. Rychlost dodání vás však překvapí i u velice náročných projektů.

Web splňující nejvyšší nároky

Máme v týmu osvědčené programátory, grafiky, kodéry i specialisty v oboru UX a dokážeme se sladit tak, že dodáme vždy min. 100% výkon.

Jak vypadají naše weby

Co děláme jinak

Málo kdo tomu na začátku věří, ale skutečně za našimi klienty i několikrát měsíčně jezdíme, čímž posouváme práci mnohem efektivněji. I ti, kteří z toho zprvu mají obavy, následně potvrzují, že to je to nejlepší, co je mohlo při spolupráci s agenturou potkat. Co přesně děláme jinak?

  • Jezdíme za našimi klienty i na celodenní jednání minimálně jednou měsíčně
  • Z jednání zpracováváme “legendární” zápisy.
  • Weby pro naše zákazníky vyrábíme velice rychle (standardní řešení klidně i za týden)

Očima našich zákazníků

Podívejte se na krátké video, kde naši klienti hodnotí
spolupráci s týmem DF.

Chcete nezávazně poptat nový web nebo provést audit stávajícího webu? Napište nám.