Reference

Podívejte se, kde pomáháme s online marketingem, komu jsme vytvořili profesionální webovou prezentaci nebo kde působíme jako interně-externí specialisté v marketingu a obchodu.

Naši klienti

Logo Tesco
Logo UPC
Logo Houfek
Logo OEZ
Logo Bühler CZ
Logo Dřevotvar družstvo
Logo Gumátor
Logo DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie
Logo Centrum Dluhopisů
Logo Flash-team
Logo FK Čáslav
Logo Správa a údržba silnic Pardubického kraje
Logo Diagnostic Con
Logo K&K servis CZ
Logo Elektro Vlášek
Logo Ceramic Home Art
Logo IHR-technika
Logo Pneumatiky Drbout
Logo BIOSFOR Pardubice
Logo Obchodní společnost TVK
Logo K a P e
Logo Technology garage
Logo Works L&W group
Logo Klenoty Lejhanec
Logo Lázně Teplice nad Bečvou
Logo MADAMI
Logo Agro Žamberk
Logo Léčebné lázně Bohdaneč
Reference společnosti DF MARKETING
HOUFEK a.s.

HOUFEK a.s.

Společnost Houfek se na nás obrátila v době, kdy uvažovala o nové internetové prezentaci. Její web měl fungovat jako 24hodinový obchodník, tj. zodpovídat všechny dotazy týkající se unikátních kovoobráběcích, dřevoobráběcích a CNC strojů. Přečtěte si, jak celý projekt probíhal a jak spolupráci s námi hodnotí firma, která si právem vysloužila díl v pořadu Slavní neznámí.

Centrum Dluhopisů s.r.o.

Centrum Dluhopisů s.r.o.

Centrum Dluhopisů s.r.o. řešilo stejný problém jako mnoho dalších firem - záplavu tabulek, únavné papírování, nekonečné přehazování mailů, zdlouhavé vyřizování poptávek a s tím související nedostatek zaměstnanců. Společnost proto poptala nás, abychom jí navrhli firemní CRM systém na míru

Elektro Vlášek

Elektro Vlášek

Elektro Vlášek je autorizovaný prodejce exkluzivních spotřebičů Miele, který jako jeden z mála na trhu provozuje také plně autorizovaný e-shop, jenž musel splnit náročné požadavky prémiové značky Miele. Panu Vláškovi se staráme také o online marketing, především PPC reklamy. Přečtěte si více o naší spolupráci.

Fotbalový klub FK Čáslav

Fotbalový klub FK Čáslav

Fotbalový klub FK Čáslav poptával někoho, kdo by mu vytvořil nový web. Nejprve však potřeboval zadání pro jeho tvorbu. 

Ceramic Home Art

Ceramic Home Art

Analýza klíčových slov a následná struktura pro tvorbu nového e-shopu, přes copywriting a start propagace v PPC reklamách - naše práce pro nově vzniklý e-shop s luxusní keramikou.

DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie

DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie

Pro střední školu informatiky a ekonomie v Pardubicích, se kterou dlouhodobě a úzce spolupracujeme, jsme vytvořili kompletně novou webovou prezentaci. Dnes se nové řešení převedlo na live verzi.

VENTUM - Dřevotvar

VENTUM - Dřevotvar

Dřevotvar - Jablonné nad Orlicí uvedl na trh novou předsíňovou modelovou stěnu VENTUM, kterou navrhlo designové studio Novague. Proto jsme nabídli vytvoření nového webu. 

Klenoty Lejhanec

Klenoty Lejhanec

Víte, kdo stojí za slavnou pozlacenou trofejí Zlatá přilba? Klenoty Lejhanec! Náš zákazník, na kterého jsme právem hrdí. Tato tradiční pardubická značka s námi spolupracuje při nárazové propagaci na sociálních sítích a obrátila se na nás také při tvorbě nových webových stránek.

U Bílého Koníčka

U Bílého Koníčka

Pro pardubickou tradiční čínskou restauraci U Bílého koníčka jsme vytvořili nový web. Zadání klienta znělo jasně: "Vytvořte mi web na míru. Potřebuji, aby obsahoval jednoduchý objednávací systém rozvozu jídel z restaurace spolu s výčtem stálých, poledních, večerních a víkendových meníček, sushi a nápojů."

Koníček Palác Pardubice

Koníček Palác Pardubice

Pro pardubickou rodinnou čínskou restauraci U Bílého koníčka jsme vytvořili novou webovou prezentaci. Klientovi jsme vytvořili responzivní web, ve kterém bylo potřeba jednoduše a přehledně předat informace cílovým zákazníkům o nabídce z restaurace - jídelní lístek a nabídka nápojů.

WLW special technologies

WLW special technologies

Pro WLW special technologies věnující se dodávkám SW, HW, zabezpečovacích systémů a podpůrných systémů jsme vytvořili jednoduchý jednostránkový web. Cílem bylo naprogramovat uživatelsky snadnou webovou prezentaci, ze které se každý dozví rychle vše, co potřebuje.

WLW Group

WLW Group

WLW Group jsme nabídli tvorbu nové webové prezentace. Nabídka spolupráce byla s nadšením přijata. Po upřesnění detailů se náš tým začal zabývat designem a funkčností webu.

Pneumatiky Drbout

Pneumatiky Drbout

Každoročně jezdila část DF týmu přezouvat pneumatiky k Drboutovi. Při poslední návštěvě pak slovo dalo slovo a domluvila se spolupráce. Jejím výsledkem měl být přehledný web, který bude splňovat požadavky pneuservisu.

K a P e  spol. s r.o.

K a P e spol. s r.o.

Jablonecká společnost K a P e  spol. s r. o. působí na trhu od roku 1991 a zabývá se výrobou dílů pro klenotnickou výrobu. Z jejich výrobků zlatníci vyrábí krásné šperky, proto se musí kvalitními webovými stránkami prezentovat i tato společnost.

Obchodní společnost TVK s.r.o.

Obchodní společnost TVK s.r.o.

Pardubická obchodní společnost TVK s.r.o. potřebovala vytvořit novou webovou prezentaci. Cílem měl být moderní a responzivní web, který bude patřičně zabezpečený a umožní také klientovi jednoduše přidávat nový obsah.

Agro Žamberk a.s.

Agro Žamberk a.s.

Zadání nové webové prezentace včetně kompletní realizace výroby webu - to je naše práce odvedená na projektu pro firmu Agro Žamberk.

BIOSFOR, s.r.o.

BIOSFOR, s.r.o.

Pro výrobce a dodavatele hnojiv a růstových stimulátorů pro zemědělství jsme vytvořili novou webovou prezentaci. Kromě moderního designu a technologií jsou pěkně svižné.

Václav Lhoták - kandidát pro volby do obecních zastupitelstev 2018

Václav Lhoták - kandidát pro volby do obecních zastupitelstev 2018

Pan Lhoták plánoval pro svou kandidaturu do obecního zastupitelstva vytvořit "volební web". Neváhali jsme ani minutu a spustili pro něj ve velmi krátké době web, který shrnuje jeho dosavadní činnost pro obec a představuje jeho volební program.

TECHNOLOGY – GARAGE spol. s r.o.

TECHNOLOGY – GARAGE spol. s r.o.

Cílem spolupráce je zvýšit návštěvnost e-shopu, upravit texty, aby byly stránky co nejlépe dohledatelné v prostředí internetu, zvýšit podíl e-shopu na celkovém obratu firmy a pomoci mu dosahovat lepších výsledků.

K&K servis CZ

K&K servis CZ

Společnost K&K servis CZ, jakožto přední prodejce pil značky Bomar, Pilous, Pilana a Pegas v ČR se na nás obrátil s prosbou o tvorbu nové internetové prezentace.

Flash team s.r.o.

Flash team s.r.o.

Společnost Flash team je významným hráčem na trhu s motocykly KTM. Nabízí také doplňky pro motocykly i výbavy jezdce. Máme jeden společný cíl - zvýšení prodejů e-shopu.

Diagcon

Diagcon

Promování akce Diagnostic Con 2018 jsme si užili! Využili jsme PPC reklam pro promování témat a videí konferencí na platformě Youtube.

IHR-TECHNIKA s.r.o.

IHR-TECHNIKA s.r.o.

Čísla, analýzy a vyhodnocování byli v tomto případě na prvním místě. Společnými silami se nám vše úspěšně povedlo a spokojenost byla na obou stranách.

Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Podpora www prezentace pomocí PPC reklam a facebookových kampaní, analýzy klíčových slov a také návrh strategie komunikace na internetu. Přečtěte si více o naší spolupráci.

Lázně Teplice nad Bečvou a.s.

Lázně Teplice nad Bečvou a.s.

Staráme se o PPC reklamy, kampaně na Facebooku a dále také přispíváme k uživatelskému ladění prezentovaného obsahu. Přečtěte si více o naší spolupráci.

Sopack s.r.o.

Sopack s.r.o.

Rozvoj projektů na internetu a školení s konzultacemi ke spuštěným PPC kampaním. To je naše odvedená práce pro společnost Sopack.

BAZARMS-HK.cz

BAZARMS-HK.cz

E-shop bazarms-hk.cz nabízí luxusní nábytek za velmi příjemné ceny. Jeho zástupci se na nás obrátili v době, kdy chtěli pomoct vylepšit e-shop a nastartovat online marketing.