Reference

Podívejte se, kde pomáháme s online marketingem, komu jsme vytvořili profesionální webovou prezentaci nebo kde působíme jako interně-externí specialisté v marketingu a obchodu.

Reference

HOUFEK a.s.

HOUFEK a.s.

Společnost Houfek se na nás obrátila v době, kdy uvažovala o nové internetové prezentaci. Její web měl fungovat jako 24hodinový obchodník, tj. zodpovídat všechny dotazy týkající se unikátních kovoobráběcích, dřevoobráběcích a CNC strojů. Přečtěte si, jak celý projekt probíhal a jak spolupráci s námi hodnotí firma, která si právem vysloužila díl v pořadu Slavní neznámí.

Elektro Vlášek

Elektro Vlášek

Elektro Vlášek je autorizovaný prodejce exkluzivních spotřebičů Miele, který jako jeden z mála na trhu provozuje také plně autorizovaný e-shop, jenž musel splnit náročné požadavky prémiové značky Miele. Panu Vláškovi se staráme také o online marketing, především PPC reklamy. Přečtěte si více o naší spolupráci.

Fotbalový klub FK Čáslav

Fotbalový klub FK Čáslav

Fotbalový klub FK Čáslav poptával někoho, kdo by mu vytvořil nový web. Nejprve však potřeboval zadání pro jeho tvorbu. 

Ceramic Home Art

Ceramic Home Art

Analýza klíčových slov a následná struktura pro tvorbu nového e-shopu, přes copywriting a start propagace v PPC reklamách - naše práce pro nově vzniklý e-shop s luxusní keramikou.

K a P e  spol. s r.o.

K a P e spol. s r.o.

Jablonecká společnost K a P e  spol. s r. o. působí na trhu od roku 1991 a zabývá se výrobou dílů pro klenotnickou výrobu. Z jejich výrobků zlatníci vyrábí krásné šperky, proto se musí kvalitními webovými stránkami prezentovat i tato společnost.

Obchodní společnost TVK s.r.o.

Obchodní společnost TVK s.r.o.

Pardubická obchodní společnost TVK s.r.o. potřebovala vytvořit novou webovou prezentaci. Cílem měl být moderní a responzivní web, který bude patřičně zabezpečený a umožní také klientovi jednoduše přidávat nový obsah.

Agro Žamberk a.s.

Agro Žamberk a.s.

Zadání nové webové prezentace včetně kompletní realizace výroby webu - to je naše práce odvedená na projektu pro firmu Agro Žamberk.

BIOSFOR, s.r.o.

BIOSFOR, s.r.o.

Pro výrobce a dodavatele hnojiv a růstových stimulátorů pro zemědělství jsme vytvořili novou webovou prezentaci. Kromě moderního designu a technologií jsou pěkně svižné.

Václav Lhoták - kandidát pro volby do obecních zastupitelstev 2018

Václav Lhoták - kandidát pro volby do obecních zastupitelstev 2018

Pan Lhoták plánoval pro svou kandidaturu do obecního zastupitelstva vytvořit "volební web". Neváhali jsme ani minutu a spustili pro něj ve velmi krátké době web, který shrnuje jeho dosavadní činnost pro obec a představuje jeho volební program.

TECHNOLOGY – GARAGE spol. s r.o.

TECHNOLOGY – GARAGE spol. s r.o.

Cílem spolupráce je zvýšit návštěvnost e-shopu, upravit texty, aby byly stránky co nejlépe dohledatelné v prostředí internetu, zvýšit podíl e-shopu na celkovém obratu firmy a pomoci mu dosahovat lepších výsledků.

K&K servis CZ

K&K servis CZ

Společnost K&K servis CZ, jakožto přední prodejce pil značky Bomar, Pilous, Pilana a Pegas v ČR se na nás obrátil s prosbou o tvorbu nové internetové prezentace.

Flash team s.r.o.

Flash team s.r.o.

Společnost Flash team je významným hráčem na trhu s motocykly KTM. Nabízí také doplňky pro motocykly i výbavy jezdce. Máme jeden společný cíl - zvýšení prodejů e-shopu.

Diagcon

Diagcon

Promování akce Diagnostic Con 2018 jsme si užili! Využili jsme PPC reklam pro promování témat a videí konferencí na platformě Youtube.

IHR-TECHNIKA s.r.o.

IHR-TECHNIKA s.r.o.

Čísla, analýzy a vyhodnocování byli v tomto případě na prvním místě. Společnými silami se nám vše úspěšně povedlo a spokojenost byla na obou stranách.

Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Podpora www prezentace pomocí PPC reklam a facebookových kampaní, analýzy klíčových slov a také návrh strategie komunikace na internetu. Přečtěte si více o naší spolupráci.

Lázně Teplice nad Bečvou a.s.

Lázně Teplice nad Bečvou a.s.

Staráme se o PPC reklamy, kampaně na Facebooku a dále také přispíváme k uživatelskému ladění prezentovaného obsahu. Přečtěte si více o naší spolupráci.

Sopack s.r.o.

Sopack s.r.o.

Rozvoj projektů na internetu a školení s konzultacemi ke spuštěným PPC kampaním. To je naše odvedená práce pro společnost Sopack.