Tvorba zadání pro e-shop či web

Plánujete modernizovat svůj e-shop? Chystáte se vypsat výběrové řízení na dodávku nového webového řešení? Jsme tu od toho, abychom pro vás připravili zadání tvorby webového projektu a následně dohlédli, že se vše spustí bez chybičky a prodlev.

Tvorba zadání pro e-shop či web

Co můžete nechat na nás

Definice cílových skupin

Při návrhu internetového projektu se nejprve snažíme pochopit vaše zákazníky. Provedeme s vámi důležité řízené rozhovory, zeptáme se vašich zaměstnanců nebo např. zajedeme za vámi na veletrh, abychom dokonale poznali zákazníky oboru, ve kterém podnikáte. Následně připravíme definici cílových skupin pro váš web nebo e-shop.

Tvorba drátěných modelů

Spolu s UX specialisty vymyslíme a nakreslíme drátěné modely (wireframy) vašeho budoucího webového řešení. Zohledníme cílové skupiny, pohlídáme použitelnost i přívětivost a zapracujeme zobrazování na mobilních zařízení (responzivní verzi).

Zadání pro nové řešení

Pro výběrové řízení na dodávku webového projektu připravíme detailně zpracované zadání. Potenciálním dodavatelům tak neodešlete obecnou poptávku, ale perfektně a detailně popsané zadání, jak má budoucí projekt vypadat, jaké má mít funkce a vychytávky. Ti vám pak snadněji stanoví cenu i časový rámec.

Komunikace s dodavatelem

Budeme za vás (případně s vámi) jednat s vybraným dodavetelem řešení. S tvorbou webových projektů máme mnohaleté zkušenosti. Proto víme, na čem se může výroba zaseknout. Takovým situacím při komunikaci s dodavatelem předcházíme a zajišťujeme hladký průběh výroby webového řešení.

Co děláme jinak

Málo kdo tomu na začátku věří, ale skutečně za našimi klienty i několikrát měsíčně jezdíme, čímž posouváme práci mnohem efektivněji. I ti, kteří z toho zprvu mají obavy, následně potvrzují, že to je to nejlepší, co je mohlo při spolupráci s agenturou potkat. Co přesně děláme jinak?

  • Jezdíme za našimi klienty i na celodenní jednání minimálně jednou měsíčně.
  • Z jednání zpracováváme „legendární“ zápisy.
  • U našich zákazníků působíme jako jejich vlastní marketingové oddělení.

Očima našich zákazníků

Podívejte se na krátké video, kde naši klienti hodnotí
spolupráci s týmem DF.

Máte zájem o tvorbu zadání od DF? Domluvte si s námi jednání.