Blog Co je nového u DF

Přečtěte si, jaké máme výsledky, na čem zrovna pracujeme a co za jedinečné služby odvádíme u našich zákazníků.

Pomoc firmám v krizi: aktuální data a fakta projektu

Nedávno jsme spustili projekt “Pomoc firmám v krizi”. Jak funguje? Kolik nás již oslovilo firem? A co od nás nejčastěji potřebují? Přinášíme vám rychlý přehled.

Váš plně funkční e-shop za jediný týden

Maximální digitalizace je za rohem. Doba “koronová” přesunula veškerou pozornost na internet. A tento směr se z velké části promítne i do budoucnosti. Nemáte ještě vlastní e-shop? Nebo máte pocit, že ten současný za moc nestojí? Můžeme vám pomoci. Připravujeme plně funkční e-shopy za jediný týden.

Vaše firma v době karantény. Postavte se výzvě.

Krizová opatření budí ze spaní nejednoho majitele firmy. Nebyli jsme na situaci připraveni, ale i to je riziko podnikání. Přečtete si několik rad, které vám dodají trochu odhodlání a možná vám dokonce pomohou byznys posunout dál či nasměrovat jiným směrem

Pomůžeme vaší firmě v krizi

Ovlivnila aktuální situace negativně vaši firmu a podnikání? Můžeme vám pomoci. Nabízíme konzultaci zdarma.

Předvánoční kurz vaření pro klienty DF

Pro zpříjemnění předvánočního času jsme pro naše klienty opět po roce uspořádali kurz vaření s šéfkuchařem Milošem Linhartem

Tvořte obsah. Nejen pro zákazníky, ale i pro potenciální uchazeče o práci.

Určitě jste již slyšeli, že by vaše firma měla tvořit obsah - psát novinky, publikovat příspěvky na sociálních sítích, pravidelně aktualizovat textace na webu a tak dále. Možná stále patříte mezi ty, kteří bojují s největším nepřítelem obsahu a to větou “na tohle u nás nemáme čas” nebo “nemá to kdo psát” nebo dokonce “až jednou…”.

Vyrobili jsme web pro Pneumatiky Drbout

Pneuservisu Drbout jsme nabídli tvorbu nového webového řešení. Paní Faltejsková, bývalá jednatelka firmy, s návrhem souhlasila. Spuštění a představení nového webu pro Pneumatiky Drbout je oficiálně úspěšně za námi.

Spuštění firemního webu pro společnost Works L&W group

Works L&W se věnuje dodávce a montáži investičních celků, ocelových konstrukcí, technických zařízení a potrubí. S vedením společnosti jsme se domluvili na tvorbě nového firemního webu. Ten byl klientovi dnes představen a po jeho odsouhlasení oficiálně spuštěn.

Spustili jsme jednostránkovou prezentaci pro předsíňovou stěnu VENTUM z Dřevotvaru

Dřevotvar - Jablonné nad Orlicí zařadilo mezi svůj sortiment novou předsíňovou modelovou stěnu VENTUM, kterou navrhlo designové studio Novague. Dostali jsme jasný úkol: "Navrhněte a nakódujte nejlepší možnou webovou stránku, ze které se zákazník dozví všechny potřebné informace o stěně".

Nové webové řešení pro střední soukromou školu DELTA v Pardubicích

S ředitelem, panem Ing. Jiřím Formánkem, a vedením střední soukromé školy informatiky a ekonomie v Pardubicích jsme po dnešním odsouhlasení spustili nový web. Nová verze měla podle zadání obsahovat úvodní stránku se sliderem, přehledný blog s novinkami a základní informativní stránky pro studenty, rodiče a zájemce o studium.

Spuštění microsite pro WLW special technologies

WLW special technologies se věnuje dodávkám SW, HW, zabezpečovacích systémů a podpůrných systémů. Nabídli jsme možnost vytvořit a nakódovat jednoduchý web, ze kterého se každý dozví základní informace o službách klienta.

Dvě nové webové prezentace pro rodinnou tradiční restauraci U Bílého koníčka

Pro tradiční čínskou restauraci U Bílého koníčka jsme měli vytvořit dva nové weby. Po odsouhlasení finální verze majitelem restaurace, panem Hu, byla dnes obě řešení úspěšně spuštěna.