Blog Co je nového u DF

Přečtěte si, jaké máme výsledky, na čem zrovna pracujeme a co za jedinečné služby odvádíme u našich zákazníků.

Praxe pro studenty na rok 2023

Chceš se zlepšit v oboru marketingu a obchodu? Potřebuješ ke škole získat odbornou praxi? Pro studenty vysokých škol jsme si připravili program praxí díky kterým nastartujete svojí kariéru. A když budeš chtít a budeme s tebou spokojeni, můžeš u nás pokračovat.

Desítky poptávek po zaměstnání za jeden měsíc díky online kampani

Přesně 59 poptávek po zaměstnání za jeden měsíc jsme díky perfektně nastavené online kampani zajistili pro firmu Works L & W group sídlící v Pohřebačce nedaleko Hradce Králové.

Marketingový plán na další rok

Každý chce být na internetu vidět na první stránce vyhledávače Google nebo Seznam, každý chce prodávat online a proto se konkurenční prostředí přiostřuje a reklamní prostor zdražuje.

Přejeme vám krásné Vánoce a úspěšný rok 2021

Vánoce a konec roku se blíží mílovými kroky a proto bychom vám rádi popřáli krásné prožití vánočních svátků a do nového roku pevné zdraví, hodně štěstí a úspěchů v osobním i pracovním životě.

Focení a natáčení expozice Válečného muzea Újezd pod Troskami

Do Újezdu pod Troskami jsme se vydali pro foto a video materiál pro nově vznikající stránky válečného muzea, které se zde nachází.

Focení pro zápis firmy Smartwheels do katalogu Portálu řidiče

Plzeňská firma Smartwheels se specializuje na pomoc motoristům, které na cestách potkala dopravní nehoda nebo jiná nepříjemná situace. Dokážou v takovém případě nejen odborně poradit, ale také vyřešit všechno potřebné s pojišťovnami a opravnami aut nebo si u nich můžete i zapůjčit náhradní vozidlo. Proto jsme rádi, že je můžeme představit na námi propagovaném Portálu řidiče.

Pomoc firmám v krizi: aktuální data a fakta projektu

Nedávno jsme spustili projekt “Pomoc firmám v krizi”. Jak funguje? Kolik nás již oslovilo firem? A co od nás nejčastěji potřebují? Přinášíme vám rychlý přehled.

Váš plně funkční e-shop za jediný týden

Maximální digitalizace je za rohem. Doba “koronová” přesunula veškerou pozornost na internet. A tento směr se z velké části promítne i do budoucnosti. Nemáte ještě vlastní e-shop? Nebo máte pocit, že ten současný za moc nestojí? Můžeme vám pomoci. Připravujeme plně funkční e-shopy za jediný týden.

Vaše firma v době karantény. Postavte se výzvě.

Krizová opatření budí ze spaní nejednoho majitele firmy. Nebyli jsme na situaci připraveni, ale i to je riziko podnikání. Přečtete si několik rad, které vám dodají trochu odhodlání a možná vám dokonce pomohou byznys posunout dál či nasměrovat jiným směrem

Pomůžeme vaší firmě v krizi

Ovlivnila aktuální situace negativně vaši firmu a podnikání? Můžeme vám pomoci. Nabízíme konzultaci zdarma.

Předvánoční kurz vaření pro klienty DF

Pro zpříjemnění předvánočního času jsme pro naše klienty opět po roce uspořádali kurz vaření s šéfkuchařem Milošem Linhartem

Tvořte obsah. Nejen pro zákazníky, ale i pro potenciální uchazeče o práci.

Určitě jste již slyšeli, že by vaše firma měla tvořit obsah - psát novinky, publikovat příspěvky na sociálních sítích, pravidelně aktualizovat textace na webu a tak dále. Možná stále patříte mezi ty, kteří bojují s největším nepřítelem obsahu a to větou “na tohle u nás nemáme čas” nebo “nemá to kdo psát” nebo dokonce “až jednou…”.