Pomáháme

Jsme přesvědčeni, že být prospěšnými v době, kdy se nám daří, je jednoznačně naše povinnost. Právě proto a také proto, abychom motivovali ostatní, jsme se stali součástí řady charitativních projektů a potřebných organizací.

Mimo to však také podporujeme i mladé talenty a potenciální kolegy z oboru, kterým praxe může do budoucna zajistit atraktivní zaměstnání mnohem dříve a snáz než by tomu bylo v opačném případě.

V roce 2019 jsme finančně podpořili tyto organizace

Dětské centrum Veská

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.

Pomozte Mišce

Vodící psi srdcem

Sociální služby města Pardubice

Vážíme si práce každé z výše zmiňovaných organizací i zástupu dalších. Vážíme si pomoci, kterou dávají těm, kteří to potřebují. A jsme rádi, že alespoň zlomku můžeme pomoci právě my. V roce 2020 si sami sobě proto opět dáváme stejné poslání.

Svou prací jsme v uplynulém roce podpořili také organizaci Příběhy fotek, které jsme zainvestovali a zdarma spravovali reklamu na Facebooku. Díky našim aktivitám se o projektu dozvědělo přes 160 tisíc lidí.

Mladí studenti u nás získávají praxi

V našem oboru je mnoho potenciálních marketingových a programátorských talentů. To co mladé absolventy středních a vysokých škol rozděluje na úspěšné a neúspěšné bývá na trhu práce často praxe, zkušenosti a kontakty. Proto úzce spolupracujeme se střední školou DELTA Pardubice. Vybíráme si zde ty, kteří to myslí vážně a chtějí na sobě pracovat a poskytujeme jim vstupní bránu do pracovního světa. Důkazem, že spolupráce dobře funguje bývá oboustranná spokojenost.

Bývalý student DELTY, který je u nás nejdéle, k nám přišel ještě během studia na brigádu. Dnes je z něj projektový manažer, který má pod palcem několik našich zákazníků i náš nový projekt HR tab.

O tom, že je praxe pro absolventy velice důležitá potvrzuje e-mail, který nám dorazil od jiného uchazeče, kterého jsme následně pozvali na pohovor:

"Budu k Vám upřímný, nikdy jsem v marketingu nepracoval, ačkoliv jsem složil odbornou zkoušku na Specialistu marketingu. Každá firma, kam jsem se hlásil, mne odmítla s tím, že nemám praxi, tudíž jsem tu praxi ani získat nemohl. Byla to pro mne obrovská škoda, protože jsem ze školy odcházel s tím, že bych rád v této oblasti pracoval, protože mě to zkrátka bavilo ze všech předmětů na škole nejvíce."

Mimo to jsme se stali hlavním sponzorem posledních dvou maturitních plesů školy DELTA, kdy jsme věnovali do tomboly dar v hodnotě 20 000 Kč.

Pomáhejte s námi. Oslovte ještě dnes někoho, kdo to potřebuje nebo si to zaslouží.
 

Budeme si pomáhat?Neváhejte se na nás obrátit a napište nám