Elektro VlášekPrémiové spotřebiče Miele

Elektro Vlášek je autorizovaný prodejce exkluzivních spotřebičů Miele, který jako jeden z mála na trhu provozuje také plně autorizovaný e-shop, jenž musel splnit náročné požadavky prémiové značky Miele. Panu Vláškovi se staráme také o online marketing, především PPC reklamy. Přečtěte si více o naší spolupráci.

Elektro VlášekPrémiové spotřebiče Miele

Jak to začalo

Pan Vlášek se stal naším úplně prvním klientem, který si nás najal jako externí marketingové oddělení a s maximální důvěrou nám do rukou svěřil celý internetový marketing a komunikaci s českým Miele. Pro společnost Elektro Vlášek nyní aktivně spravujeme PPC kampaně, zbožové vyhledávače, copywriting, sociální sítě a další.

Největším společným úspěchem za poslední uplynulé měsíce je nepochybně splnění náročných požadavků prémiové značky Miele, které nám umožnilo spustit plně autorizovaný e-shop a být mezi prvními na českém trhu, kterým se to podařilo.

Medailonek klienta

Elektro Vlášek je společnost působící jako autorizovaný prodejce prémiové značky Miele a dalších spotřebičů do domácnosti. Na trhu dlouhodobě a stabilně funguje již od roku 2000 a poskytuje precizní služby a poradenství na kamenných prodejnách i v internetovém prostředí. Stejně jako my, má podnikání postavené na osobním přístupu ke klientovi, který je vždy na prvním místě. Díky tomu, že koníčkem pana Jaromíra Vláška, majitele firmy, je vaření, organizuje kurzy vaření na svých prodejnách a posiluje tak vztahy mezi svými dodavateli a odběrateli. Produkty Miele vám navíc doveze domů klidně o půlnoci. To a mnoho dalšího z něj dělá špičku mezi prodejci ve svém oboru.

Příprava e-shopu

Splnit náročné požadavky společnosti Miele nebylo jednoduché. Ale .

145 hodin

práce na projektu

21 hodin

strávených u klienta

Jak vypadá výsledek?Elektro Vlášek

Přejít na web

Přidejte se k našim zákazníkům