Hledáte nové kolegy?

Přesně 59 poptávek po zaměstnání za jeden měsíc jsme díky perfektně nastavené online kampani zajistili pro firmu Works L & W group sídlící v Pohřebačce nedaleko Hradce Králové.

Hledáte nové kolegy?

20. 10. 2022

Na konci srpna nás oslovila firma Works L & W group s.r.o. sídlící v Pohřebačce nedaleko Hradce Králové. Jednatelka, paní Kuchařová, potřebovala pomoci s náborem nových zaměstnanců do firmy. Celkem 7 otevřených pozic byla poměrně výzva. Ale za jeden jediný měsíc se nám povedlo přivést více než 7,5 tisíce lidí, kteří poslali celkem 59 poptávek po zaměstnání vč. životopisů.

Usnadnění práce pro HR oddělení při náboru nových zaměstnanců

Kromě toho, že jsme chtěli, aby lidé poslali poptávku po novém zaměstnání, věděli jsme, že když přijdou vyšší desítky zpráv pro HR oddělení, nezvládnou to zpracovat. Zpětné oslovení uchazeče, vyzískání si životopisu, informací o vzdělání, zkušenostech atd. by mohlo být opravdu zdlouhavé.

Z toho důvodu jsme upravili veškeré náborové formuláře tak, aby si uchazeč na webu rovnou vyplnil co nejvíce informací o sobě, vzdělání, zkušenostech atd. Díky tomu, že má od nás klient perfektně optimalizované a technologicky správné webové stránky, bylo jednoduché rozšířit formuláře o vybrané pole. Přidali jsme tedy tyto nová políčka v rámci formulářů

  • zda uchazeč vlastní řidičské oprávnění,
  • zda má uchazeč o pozici svářeče průkaz ke sváření a případně jakého typu,
  • jaký je rodinný stav uchazeče,
  • zda chce uchazeč práci také v zahraničí a spoustu dalších políček.

Upravené formuláře na webu WLW group pro nábor nových zaměstnanců

Tímto nastavením jsme ušetřili HR oddělení spoustu času, který mohli věnovat jiným činnostem, popř. samotnému výběru konkrétních uchazečů.

Reklamní kampaně na Facebooku jsme po měsíci utlumili - zájemců měla firma dostatek

Po měsíci jsme se s klientem opět spojili a ten nás utvrdil v tom, že uchazečů má již dostatek a kampaň můžeme utlumit. Cílem nebylo kampaň vypnout, protože stále chceme budovat povědomí na internetu o tom, že firma WLW nabírá nové zaměstnance, ale už nebylo potřeba plně financovat kredit do reklamní kampaně.

Zajímají vás další informace? Napište nám, rádi pomůžeme i vám s náborem nových zaměstnanců