Klenoty Lejhanectradiční pardubická značka

Víte, kdo stojí za slavnou pozlacenou trofejí Zlatá přilba? Klenoty Lejhanec! Náš zákazník, na kterého jsme právem hrdí. Tato tradiční pardubická značka s námi spolupracuje při nárazové propagaci na sociálních sítích a obrátila se na nás také při tvorbě nových webových stránek.

Klenoty Lejhanectradiční pardubická značka

Nedostatky původního řešení

  • Původní webové řešení již neodpovídalo znakům moderního webu.
  • Stránky byly nezabezpečené (bez https).
  • Špatně se zobrazovaly na mobilních zařízeních.

Cíle nového řešení

  • Moderní webová prezentace
  • Zabezpečený a responzivní web
  • Rychlost hodnocená v Google PageSpeed Insights 90+ %

Výhody navrženého řešení

Intuitivní
administrace

Web od nás si můžete sami spravovat pomocí přehledného a svižného redakčního systému a kromě barvy webu a loga si na něm změníte vše sami.

Responzivní
design

Dodáme vám webové stránky, které se budou správně a rychle zobrazovat na všech zařízeních (responzivní design), samozřejmostí je u nás také SSL zabezpečení.

Uživatelská
přívětivost

Web jsme navrhli tak, aby se uživatelům dobře ovládal a neměli potíž najít potřebné informace.

Přehledné
informace

Informace o produktech LEJHANEC zobrazujeme na webu v přehledné formě. Návrhy vychází z uživatelského výzkumu a od našich UX specialistů.

Elegance v hlavní roli

Společnost Klenoty Lejhanec není jen tvůrcem slavné trofeje Zlaté přilby. Zaměřuje se také na prodej hodinek včetně těch luxusních a samozřejmě šperků. Její obor je sám o sobě ztělesněním elegance. Grafické zpracování webu bylo zásadní. Pracovalo se tak na něm podstatně déle než bývá u standardních řešení zvykem. V průběhu jsme také bezodkladně zapracovávali návrhy na úpravy od klienta.

Snadná a intuitivní administrace

Každý web má svůj rub a líc. Pro uživatele, který jej spravuje, je pak podstatný hlavně ten rub. Tedy to, jak se pracuje s administrací, jestli vždy ví, kam “kliknout” a kam co naplnit. Administrace od DF je velice intuitivní. Nejen Klenoty Lejhanec ocenily její funkčnost.

Co obnášela tvorba webu

V počátcích tvorby nového webového řešení jsme byli u klienta takřka každý týden. Na schůzkách jsme důkladně probírali představy klienta. Pravidelně potom představovali jednotlivé dílčí kroky, které jsme již zvládli vyhotovit.

115 hodin

celkové práce na projektu

15 hodin

strávených u klienta

Jak vypadá výsledek?

Tvorba webových stránek pro Klenoty Lejhanec

Důležité milníky při tvorbě nových webových stránek klenoty-hodiny.cz

START

Únor 2019

Úvodní schůzka

Proběhlo prvotní jednání s klientem k možné tvorbě nových internetových stránek.

Březen 2019

Jednání k vytvoření nových webových stránek

Na této schůzce už bylo jasno, že budeme s klientem tvořit nový web. Sladili jsme si proto očekávání a upřesnili spolupráci.

ZPRACOVÁNÍ

Březen - květen 2019

Grafika

Naši grafici nakreslili úvodní stranu, kategorii produktového katalogu, detail vybraného produktu a mobilní verzi.

Vzhledem k tomu, že se jedná o imageový web, pracovalo se na grafických návrzích déle než obvykle. V průběhu jsme bezodkladně zapracovávali klientovi návrhy.

Začátek května 2019

Kódování

Kodéři nakódovali nové www stránky na základě schválených grafických návrhů. Vzhledem k tomu, že se jedná o webové stránky nejen s individuální grafikou, ale také s individuálními animacemi, byl proces delší než u standardních řešení.

13. května 2019

Implementace na testovací server

Založili jsme implementaci na našem testovacím serveru. Chtěli jsme do navržených modulů začít plnit data bez závislosti na grafických návrzích, kódování a programování, proto jsme zakládali implementaci klientovi na míru.

Začátek července 2019

Testování

Provedli jsme testování nové www prezentace na testovacím serveru před převodem na produkční server (funkčnost, responzivita - mobily, tablety, notebooky, velké monitory, zobrazení) a další.

Spuštění

12. července 2019 převod na ostrý provoz

Softwarový architekt převedl web na náš produkční server. Klientovi jsme podali info o převodu a o tom, že se mu v průběhu následující půlhodiny zcela změní jeho webová prezentace.

Chcete vyrobit web nebo provést nezávazně audit stávajícího webu?Napište nám a domluvíme si schůzku