Moderní webová prezentacepro novou předsíňovou stěnu VENTUM z Dřevotvaru

Dřevotvar - Jablonné nad Orlicí uvedl na trh novou předsíňovou modelovou stěnu VENTUM, kterou navrhlo designové studio Novague. Proto jsme nabídli vytvoření nového webu. 

Naše spolupráce je především zacílená na marketing. Spravujeme internetovou reklamuúčastníme se veletrhů a věnujeme se dalším marketingovým aktivitám pro podporu prodeje zmiňované stěny. 

Designový nábytek si žádá designovou prezentaci, proto prvním a nejdůležitějším aspektem pro úspěch bylo grafické zpracování webu. Spolu s klientem jsme si tedy odsouhlasili design a pustili se do tvorby. Na stránkách VENTUM jsou použity netradiční efekty, jednoduchý poptávkový formulář či např. paralax efekt.

Web je perfektním prezentačním nástrojem, kde najdete profesionální fotografie stěny, rozměrové plány, formulář a prodejní argumenty. Stěna má oslovit mladší starší generaci.

Dřevotvar - Jablonné nad Orlicí se věnuje prodeji a výrobě nábytku a kuchyňských potřeb. Starší generací je vnímán jako tradiční výrobce nábytku s bohatou tradicí. Samozřejmostí je kvalitní zpracování a přírodní materiál.

Nadčasová modelová řada předsíňového nábytku VENTUM byla navržena předním designérem Petrem Novaguem, několikanásobným držitelem ocenění Red Dot Design Award.

Jak vypadá výsledek?

VENTUM - Dřevotvar

Více informací

Takto přehledný web
můžete mít i vy.Napište nám a spojíme se s vámi.