20.11.2017

Copywriting – originální texty (nejen) na vaši internetovou prezentaci

Každá moderní internetová prezentace, jejíž účel není zrovna zapadnout mezi stovky jiných, by měla obsahovat originální texty. Možná jste to již slyšeli a možná se ptáte proč. Důvodů je hned několik.

V první řadě by návštěvník vašeho webu měl obdržet smysluplné informace, ze kterých snadno pochopí co nabízíte a čím váš podnik vyniká. Takový návštěvník se pak mnohem snáze stane i vaším zákazníkem. Cesta k úspěchu však začíná ještě dříve. Originální texty budete potřebovat také proto, abyste se zalíbili nejen náhodným návštěvám, ale také vyhledávačům.

Váš byznys se na našich společných jednáních snažíme co nejlépe pochopit. Nestáváme se odborníky na váš obor, za to o něm zvládáme napsat poutavě vše potřebné pro vaše návštěvníky a k tomu přimějeme vyhledávače jako jsou Google a Seznam, aby vás posunuly zase o malý až velký kus výše ve vyhledávání.

Podtrženo, sečteno. Co vám Copywriting od DF přinese?

 • Úsporu času

  Ať už se ve vás skrývá psavec nebo ne, nebudete už muset po nocích dohánět texty na web. Zbude vám tak více času třeba na lepší komunikaci se zákazníky nebo jiné důležité aktivity.

 • Profesionální obsah

  Copywritingem se zabýváme dlouho. Víme, jaký zvolit tón k vašim zákazníkům a díky našemu úzkému propojení marketingu s obchodničinou i jaké prodejní argumenty určitě “vypíchnout”.

 • Zlepšení pozice ve vyhledávačích

  Obsah je král a ten vždy stojí hrdě v čele.

 • Důvěryhodnost

  Koupili byste si drahý produkt na internetu od někoho, kdo na svém e-shopu nemá ani čárku nebo byste se rozhodli pro prodejce, který je aktivní, vše má hezky popsané a k tomu pravidelně přispívá do aktualit?

Máte zájem o copywriting od nás? Chcete zjistit podrobnosti? Napište nám.