Nový firemní webpro společnost Works L&W group

WLW Group jsme nabídli tvorbu nové webové prezentace. Nabídka spolupráce byla s nadšením přijata. Po upřesnění detailů se náš tým začal zabývat designem a funkčností webu.

Nové řešení mělo obsahovat stránky: o nás, služby, reference, fotogalerie, kariéra a kontakt. Proto jsme vytvořili přehledný web, na kterém je nasazen náš redakční systém. Díky jednoduchému CMS, systému pro správu obsahu, může klient rychle měnit jakýkoliv obsah webu.

Požadavky klienta byly splněny a nový firemní web byl úspěšně spuštěn. V průběhu kódování aktuální webové stránky jsme spustili druhý klientův web. Ten se věnuje dodávkám SW, HW, zabezpečovacích systémů a podpůrných systémů - WLWspectech.

WLW Group se věnuje zámečnickým a svářečským pracím. Společnost byla založena v Hradci Králové v roce 2011. Mezi její hlavní služby patří dodávka a montáž investičních celků, ocelových konstrukcí, technických zařízení a potrubí. Pro poskytování kvalitních služeb disponuje společnost, kromě nezbytného širokého technického vybavení, rovněž řadou oprávnění a certifikátů.

Jak vypadá výsledek?

WLW Group

Přejít na web

Chcete také nový
firemní web?Napište si o něj.