Online marketing pro TECHNOLOGY – GARAGE

Cílem spolupráce je zvýšit návštěvnost e-shopu, upravit texty, aby byly stránky co nejlépe dohledatelné v prostředí internetu, zvýšit podíl e-shopu na celkovém obratu firmy a pomoci mu dosahovat lepších výsledků.

Online marketing pro TECHNOLOGY – GARAGE

S čím pomáháme

U Technology – Garage se staráme o online podporu e-shopu na internetu, správu PPC kampaní a zbožových portálů. Dále vypracováváme copywriting, analýzy klíčových slov, návrh informační architektury, návrhy strategie komunikace na internetu a spravujeme i kampaně na Facebooku. Připravovali jsme také wireframy a zadání nového e-shopu funkčního a marketingové zadání. Pomáháme s organizací výběru nového dodavatele e-shopu a zpracováváme mimo jiné také grafické práce (např. bannery).

Slovy zákazníka

My v Technology jsme detailisti a vyžadujeme opravdu kvalitní výstupy. K některým věcem nám nezbývá čas se vracet, nechceme proto pinkat rozdělanou práci tam a zpět. Takže je úžasné, že jsou tady. Přijedou a práce se někam okamžitě posouvá, což je pro nás velice efektivní. Systém spolupráce hodnotím výborně a zajímavě. Jsme zvyklí dotahovat práci do konce mnohem rychleji, vzájemně doladíme služby. Navíc nás do práce donutí. Když už sedí u nás v kanceláři, nezbývá nic jiného než to řešit.

Přidejte se k našim zákazníkům