Praxe pro studenty vysokých škol na rok 2023

Chceš se zlepšit v oboru marketingu a obchodu? Potřebuješ ke škole získat odbornou praxi? Pro studenty vysokých škol jsme si připravili program praxí díky kterým nastartujete svojí kariéru. A když budeš chtít a budeme s tebou spokojeni, můžeš u nás pokračovat.

12. 12. 2022

Praxemi to u nás začíná

Nejenom u klientů, ale také u zaměstnanců, brigádníků i stážistů preferujeme dlouhodobý vztah. A proto budeme rádi, pokud se vám u nás bude líbit a budeme s vámi spokojení, když u nás zůstanete na další brigádu, hlavní pracovní poměr apod.

Co ti můžeme nabídnout

  • Super kolektiv a maximální péči při tvém zaškolení,
  • praxi a vhled do marketingu,
  • praxi po boku profesionálů ve svém oboru,
  • možnost kariérního růstu v rámci firmy,
  • pravidelné firemní akce (např. každý týden squash a privátní sauna),
  • místo v kanceláři v centru Pardubic (kvalitní káva zdarma included).

Praxe pro studenty na rok 2023

Možnost pracovat na projektu Portál řidiče, který každý měsíc navštíví více než 1,5 milionu uživatelů.

Co u nás můžete dělat

Zde je základní výčet toho, co u nás můžete dělat na praxích.  Pro více informací rozklikněte danou oblast.

Analytika

Zajímají tě data a informace, ve kterých lze nacházet souvislosti? Chtěl by si vymýšlet a navrhovat kroky, jak předčít konkurenci? Pokud ano, pojď se s námi věnovat komplexní marketingové analytice. Ukážeme ti, jaké nástroje k analytice používáme, co vše představuje analýza klíčových slov a jak zlepšit výkon webu nebo e-shopu o 100 %.

Strategie

Úspěch každého projektu závisí mimo jiné na dobře nastavené strategii. Pro naše klienty a v rámci projektu Portál řidiče navrhujeme obsahovou, komunikační a publikační strategii. Zjisti, co vše to obnáší a naber s námi praktické zkušenosti, které se ti v budoucnu můžou hodit.

Internetový marketing

Zvyšujeme návštěvnost internetových stránek, staráme se o značku klienta a dostáváme ji do povědomí. Pokud se chceš přiučit zajímavé věci z oblastí jako SEO, sociální sítě, copywriting, e-mailing nebo PPC kampaně, jsi na správné adrese. Věnovat se ti budou zkušení marketingové specialisté.

Sociální sítě

Sociální sítě neznamená vytvářet nudné příspěvky pro klienty a jednou za čas jim připravit report. Spravujeme rozpočty našich klientů v řádů statisíců korun měsíčně, optimalizujeme kampaně pro co nejvyšší výkon a jednáme nad dosaženými výsledky. Statické kampaně, carousely, motion kampaně a nebo video kampaně - každá funguje na něco jiného. Pronikni s námi do světa sociálních sítí a pojď s námi ukázat zákazníkům, že business bez sociálních sítí v roce 2023 nebude fungovat.

Tvorba webů / e-shopů

Webové stránky tvoříme pro naše zákazníky na vlastní technologii, kterou si vyvíjíme. Žádná pronájmová řešení. Díky tomu můžeme celý web přizpůsobit přesně tak, jak zákazník požaduje a nemáme žádné limity. Pojď si s námi vyzkoušet, že nový web je možné pro zákazníka spustit během několika málo týdnů.

Multimédia

Jak vytvořit úspěšný Youtube kanál během půl roku? Seznámíme se s příběhem úspěšného Youtube kanálu Portál řidiče, který v roce 2022 zaznamenal raketový růst. Podíváme se na hlavní aspekty, které zapříčinily tento úspěch. Účastníkům umožníme aktivně se zapojit do tvorby kanálu a uvítáme mladé nadějné kameramany, kteří umějí natočit video a kvalitně jej sestříhat a zpracovat. Na optátku jim necháme nahlédnout do zákulisí kanálu s témeř 2 miliony zhlédnutí během krátké doby.

Obchod

Jak se stát úspěšným obchodníkem? Cesta obchodníka od studenta FES v Pardubicích, přes obchodního manažera, ředitele obchodu digitální agentury až po majitele vlastní úspěšné firmy. Stejně jako jiné segmenty má i obchod svoje pravidla, která se vyplatí, pokud chcete být na špičce. Seznámíme se se základy obchodní komunikace, řízením a evidencí obchodních případů, tvorbou nabídek a příprav na jednání s potenciálními klienty.

Reporting, vyhodnocování výsledků a návrhy změn

Každý měsíc pravidelně zasíláme reporty našim klientům, kterým tak dáváme vědět, jak si vede jejich web/e-shop. Vyhodnocujeme stávající výsledky a navrhujeme adekvátní změny k dosažení nastavených cílů a splnění očekávání zákazníka.

Chceš k nám na praxe? Napiš nám a my se ti ozveme