Služby

Rádi byste zlepšili výkon e-shopu a zvýšili počet poptávek přes internet i na kamenné prodejně? Potřebujete pomoci s firemním marketingem a obchodem? Nebo byste uvítali školení a pustili se do toho na vlastní pěst? Marketing a obchod máme v malíku a právě teď čekáme na startovní čáře, abychom vyběhli spolu s vámi směrem k vysněnému cíli. Jsme tým specialistů s více než 15 lety praxe, kteří našli recept na úspěšnou spolupráci se zákazníky.

V čem spočívá náš jedinečný přístup? V nás u vás! Pravidelně za vámi totiž jezdíme a pracujeme ve vaší společnosti. Odsouhlasujeme si s vámi odvedenou práci a ještě v den naší schůzky velkou část práce, jako jsou například facebookové a PPC kampaně, spouštíme.

O obchodní část jednání se zákazníkem se starají naši excelentní obchodníci a na specializované oblasti on-line marketingu jsou pro ně k dispozici sami marketéři. Nestane se tedy, že by se k vám dostaly zkreslené informace přes mezičlánek. Poradíte se osobně přímo s lidmi, kteří na vašem marketingu pracují a náš tým zase bude vědět, jaká máte očekávání, jaká atmosféra panuje ve vaší firmě a kdo jsou vaši zakázníci. Jednoduše budeme vaši interně externí specialisté.

Tým DF

O jaké služby máte zájem?