Spustili jsme nový web!

Od prosince máme nové webové stránky. Postavili jsme je na vlastním řešení, natočili k tomu vlastní video, vytvořili obsah. Přečtěte si novinku o tom, v čem jsou naše stránky jedinečné.

Spustili jsme nový web!

1. 12. 2018

Krásný a vymazlený web má kde kdo. Nebo si to aspoň myslí (případně je to předpokládáno dodavatelem webového řešení). Grafický vzhled webu je častokrát věc vkusu a názoru, ale my jsme na náš web hrdí z jiného důvodu.

Podařilo se nám spustit web, který svými parametry odpovídá opravdu špičce. Zabezpečení SSL certifkátem (jednoduše řečeno stránky běží na https) je dnes samozřejmostí. Stejně tak by měl být web přizpůsobený různým zařízením tzn. měl by být responzivní. To má také jistě mnoho webů. Možnost správy webu pomocí CMS také nikoho příliš nenadchne. 

Na co jsme tedy hrdí?

Velmi důležitým faktorem v dnešní uspěchané době je zjednodušeně rychlost načítání webových stránek. A jak toto objektivně změřit? Využít k tomu lze nástroj Google PageSpeed Insights. Zadáte do něj adresu svého webu a čekáte, jaký výsledek od Google dostanete. O tom, že je rychlost webu opravdu důležitým faktorem pro vyhledávání píšou desítky zdrojů. Za všechny alespoň odkaz na stránky SEO guru Pavla Ungra.

Weby od nás jsou průměrně 2,5krát rychlejší, než nabízí konkurence.


Kolik bodů získal váš stávající web? Jak si na tom stojí konkurence? Chcete dosahovat lepších výsledků na internetu než vaše konkurence? A kolik bodů mají stránky vašeho dodavatele webového řešení? Aspoň 80 % u mobile a 90 % u desktop?

Web DF má díky naší chytré a jedinečné technologii maximálních 100 % u desktop a 85 % u mobilní verze testu.

Výsledky testu PageSpeed Insights webu DF MARKETING

Perfektně zabezpečený web

I vy si zasloužíte kvalitní a rychlý web

Standardní weby od nás mají vždy alespoň 90 % ve výsledcích PageSpeed Insights. Napište nám a nechte si vyrobit kvalitní a rychlé webové stránky.

Chci také rychlý web

Chcete také bezpečný a rychlý web? Ozvěte se nám.