Tvorba webových stránekpro tradiční rodinnou čínskou restauraci

Pro pardubickou rodinnou čínskou restauraci U Bílého koníčka jsme vytvořili novou webovou prezentaci. Klientovi jsme vytvořili responzivní web, ve kterém bylo potřeba jednoduše a přehledně předat informace cílovým zákazníkům o nabídce z restaurace - jídelní lístek a nabídka nápojů.

Čínská restaurace U Bílého koníčka se nachází v největším obchodním centru Pardubic, v Atrium Palác Pardubice. V restauraci si pochutnáte na asijských specialitách včetně vyhlášeného sushi, které připravují špičkoví šéfkuchaři z nejlepších surovin. Někteří z nich dosáhli i na významná ocenění na mezinárodních soutěžích. Druhou restauraci pana Hu najdete také v Pardubicích, na Pernštýnském náměstí.

Cílem bylo vytvořit webovou prezentaci, ze které se uživatel jednoduše dozví o nabídce jídel a nápojů. To se v maximální míře povedlo. Některé klientovi požadavky byly opravdu náročné, přesto jsme se s nimi skvěle popasovali a výsledkem je moderní vzdušný web. S panem Hu, majitelem restaurace, jsme nadále v úzkém kontaktu a společně web optimalizujeme a vylepšujeme.

Jak vypadá výsledek?

Koníček Palác Pardubice

Přejít na web

Přidáte se k našim
spokojeným zákazníkům?Napište nám.