Pomoc firmám v kriziaktuální data a fakta projektu

Nedávno jsme spustili projekt “Pomoc firmám v krizi”. Jak funguje? Kolik nás již oslovilo firem? A co od nás nejčastěji potřebují? Přinášíme vám rychlý přehled.

21. 4. 2020

Časofond 150 hodin

Na projekt “Pomoc firmám v krizi” jsme si v DF rezervovali 150 hodin.

Pomohli jsme již 30 firmám

Během prvních 20 dní nás oslovilo s žádostí o radu či pomoc celkem 30 firem. Těm naši specialisté poskytli odpovědi na dotazy i případné návrhy strategií.

Konzultace na nejrůznější témata

Společnostem obvykle radíme s obchodem, marketingovými strategiemi, analytikou, sociálními sítěmi, tvorbou webových stránek a e-shopů, PPC kampaněmi a zbožovými portály.

Nejčastější odvětví firem

Firmy, které se na nás obrací, podnikají nejčastěji v oborech auto moto, v hotelnictví a ve službách (typu masáže a kosmetika). Dále se nás dotazovali také majitelé kaváren, vináren či realitní makléři.

DF MARKETING pomůže i vaší firmě v době koronaviru

Co firmy nejvíce kvitují

Jednoznačně naši rychlost. Snažíme se pomáhat v co nejaktuálnějším možném čase. Uvědomujeme si, jak nezbytné je v této situaci reagovat pohotově. Zákazníkům, kteří nás nakonec požádali i o samotné zpracování marketingových aktivit, jsme proto spouštěli například reklamní kampaně i za méně než 24 hodin.

Potřebuje i vaše firma podpořit v době “koronové”? Máte obavy z následků a chcete být připraveni? Máme poslední volné kapacity. Neváhejte se na nás zdarma obrátit.

Více o Pomoci firmám v krizi si můžete přečíst v našem článku zde.

Máte dotaz?Neváhejte se na nás obrátit.