Pomůžeme vaší firmě v krizi

Ovlivnila aktuální situace negativně vaši firmu a podnikání? Můžeme vám pomoci. Nabízíme konzultaci zdarma.

30. 3. 2020

Chceme pomoci firmám, které to potřebují

Na vše, co se aktuálně děje během opatření kvůli koronaviru, bylo opravdu těžké se připravit. Nikdo totiž nic takového nepredikoval, opatření přišla z ničeho nic a ovlivnila nejen běžný rytmus nás všech, ale také podnikání mnoha firem. Lidé se však zachovali nad očekávání solidárně a hezky. Začali si pomáhat, šít roušky a podporovat se.

My bohužel neumíme moc šít a ani nemáme zdravotnické vzdělání, abychom mohli pomoci tak, jako ti nejužitečnější. Ale umíme chodit v marketingu, denně pomáháme mnoha firmám nejrůznějších oborů od malých až po ty opravdu velké. K tomu všemu máme za sebou více než 16 let praxe a to nejen v marketingu a tvorbě webů, ale také obchodničině. Rozhodli jsme se proto přiložit ruku k dílu a zkusit pomoci malým a středním společnostem.

Pomoc firmám v krizi

Ozvěte se. Pomůžeme vám. Zdarma.

Stejně jako například u právníka se za konzultace platí i v marketingu, protože při nich získáváte velké know-how. Nyní nám však můžete jen tak napsat či zavolat a domluvit si konzultaci zcela zdarma. Pomůžeme vám při ní najít cestu, jak svou firmu udržet v podobných standardech, na které jste byli zvyklí. Neumíme kouzlit, ale pokusíme se udělat vše, co bude v našich silách.

Čemu spolehlivě rozumíme:

  • online marketingu (např. PPC kampaně, sociální sítě, analýzy klíčových slov, SEO a mnoho dalšího)
  • webům (víme, jak může ten váš obstát v konkurenci)
  • e-shopům (víme, jak na to, aby váš internetový obchod vydělával)

Zároveň máte-li námět na realizaci nějakého projektu, zkuste se nám ozvat, třeba spojíme váš nápad a naše schopnosti k maxilmální oboustranné spokojenosti. 

Jsme připraveni s vámi táhnout za jeden provaz, jen potřebujeme vědět, kde je naše pomoc aktuálně potřeba. Proto… 

Napište nám

Napište nám. Najdeme spolu řešení.