Za jediný týdenzprovozníme plně funkční e-shop

Maximální digitalizace je za rohem. Doba “koronová” přesunula veškerou pozornost na internet. A tento směr se z velké části promítne i do budoucnosti. Nemáte ještě vlastní e-shop? Nebo máte pocit, že ten současný za moc nestojí? Můžeme vám pomoci. Připravujeme plně funkční e-shopy za jediný týden.

3. 4. 2020

Pokud vlastníte e-shop, který nesplňuje požadavky dnešní moderní doby, nikdy ještě nenastal důležitější čas na jeho rekonstrukci. Pokud dokonce doposud provozujete pouze kamenné prodejny, prodej produktů online bude nejspíš jedinou volbou, jak vaše podnikání udržet v plusových číslech.

Vše za vás zařídíme. Za týden můžete prodávat.

E-shopy musí splňovat nepřeberné množství legislativních pravidel. Vzhledem k tomu jsme se časem rozhodli využívat otevřeného řešení pro e-shopy, kterým je Eshop-rychle.cz.

E-shopy zde máme perfektně otestované a prověřené. Bude se vám s ním skvěle pracovat díky intuitivní administraci, na kterou vás navíc zaškolíme. Určitě nebudete mít nejmenší problém obsluhovat váš e-shop. To celé za minimální náklady.

Ukázka e-shopu od DF
Vytvořili jsme e-shop originalis.cz

Zprovozníme váš e-shop včetně naplnění

Když se obrátíte na tým DF, nebudete muset zprovoznění e-shopu vůbec řešit. Zařídíme za vás naplnění produktů (máte-li jich hodně, určitě to velmi oceníte), nastavíme vám typy dopravy a plateb, převedeme e-shop na doménu, nastavíme e-maily a mnoho dalšího, co by vás ani možná nenapadlo, že je potřeba proto, aby byl e-shop konkurence schopný či dokonce jedničkou na trhu.

Proč zvolit DF?

Máme více než 16 let zkušeností v marketingu a obchodu. Všechny e-shopy, které projdou pod našima rukama, jsou navíc ultra rychlé, zabezpečené a plně responzivní.

Responzivní design

Dnešní trend zvaný “mobile first” udává směr všem webům a e-shopům. Vaši potenciální zákazníci si budou prohlížet váš e-shop nejen na počítači, ale mnohokrát i častěji na mobilech či tabletech. Pokud na to design webu není připraven, přicházíte o velké množství objednávek. Když se obrátíte na nás, nemusíte mít o nedostatek zákazníků žádný strach.

Ukázka e-shopového řešení
Vyladili jsme e-shop bazarms-hk.cz 

Zabezpečení https

Nezabezpečený e-shop znamená nejen pro vyhledávač Google značný problém. Uživatele na váš internetový obchod nemusí vůbec pustit a do budoucna e-shop bez dostatečného zabezpečení ani ve vyhledávání nezobrazí. Námi připravené e-shopy jsou proto maximálně zabezpečené.

Rychlost načítání

Pokud se e-shop načítá pomaleji než hned, přicházíte o mnoho zákazníků. To nedopustíme. Dle nezávislého nástroje od společnosti Google (PageSpeed Insights) dosahují naše e-shopy pouze zelených čísel (tj. 90 - 100 %) v rychlosti načtení.

Dobrá rada k nezaplacení

Nyní můžete využít marketingovou konzultaci zdarma. Je určena pro všechny firmy, které aktuální krizová opatření ohrozila. Více informací najdete v našem článku Pomůžeme vaší firmě v krizi

Napište nám

Zdarma zhodnotíme váš e-shopNeváhejte se na nás obrátit