Zuzka Štěpánková

Kreativní duše, která maká na tom, aby se o vás vědělo na sociálních sítích a aby vaše texty byly (nejen na webu) perfektní.

Zuzka má nejblíže k sociálním sítím a psanému slovu. Po střední škole pracovala 5 let v cestovní kanceláři, z čehož poslední 2 roky na pozici vedoucí pobočky. Podílela se na online i offline marketingu, sociálních sítích a okrajově také grafice. Při práci se vrhla do studia manažerského programu, po jehož úspěšném zakončení nastoupila na pozici Social Media Executive do marketingové agentury v Pardubicích. V průběhu absolvovala nespočet školení a vzdělávacích kurzů v oblasti copywrintingu a médií. Na malou chvíli si vyzkoušela práci na volné noze, ale zjistila, že okolo sebe potřebuje kolegy. Dnes se stará o vaše sociálno a content marketing a zároveň se podílí na budování značky DF.

Skoro veškerý svůj volný čas věnuje vedení tanečních kroužků street dance pro děti, ráda si zajde na kafe s přáteli a peče dorty.

Motto: Snažím se vyvarovat ošemetným „ale“ a být pokorná. Vše je o tom, jak na sobě chceme a dokážeme pracovat a jakými lidmi se obklopujeme ať už v práci nebo ve svém volném čase.